11.9 C
Praha
2.10.2023

Zásady ochrany osobních údajů

Tomáš Bartoň
Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Zásady ochrany osobních údajů

Zasílání jídelních lístků

Pro účely zasílání jídelních lístků uchováváme e-mailové adresy bez dalších osobních údajů. Po vložení emailové adresy je Vám zaslán autorizační email, abychom si ověřili, že adresa patří skutečně Vám a chránili tak Vaše soukromí. Poskytnuté informace neposkytujeme nikomu třetímu. Zasílání můžete kdykoli zrušit kliknutím na odkaz v zasílaném emailu. Tím dojde k vymazání emailové adresy ze systému.

Kontaktní formulář a rezervace místa

Naše formuláře zasílají pouze emaily do restaurace a potvrzení Vám o jejich zaslání. Žádné informace z formulářů nejsou ukládány do databáze ani jinak na webových stránkách.

Analytika

Webové stránky používají nepersonalizované údaje pro účely zjištování návštěvnosti webu Google analytics a Google Search Console

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Vaše údaje, v případě služby zasílání jídelních lístků emailová adresa se ukládá do databaze webových stránek po dobu, dokud trvá Váš souhlas se zasíláním. U emailů zaslaných z našich formulářů je Vaše adresa součástí emailové komunikace mezi námi a Vámi po nezbytně dlouhou dobu.

Jaká máte práva?

Můžete kdykoli požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

S kým sdílíme vaše údaje

Vaše personalizované údaje s nikým nesdílíme, ani nikomu neposkytujeme. Ochranu Vašich údajů bereme Vážně a dodržujeme zásady GDPR.

Restaurace Olympie